Pasākumu organizēšana

Svinīgu pasākumu, kā arī cita veida pasākumu vadītāja pakalpojumi

(kāzu, jubileju, bērnu ballītes) (LV,RU,EN, DE)

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa tālruni +371 26198637.

Meistarklases ģimenēm

„Ar gaišo domu…”

„Celš, kuru mēs ejam kopā.”

Meistarklašu galvenie mērķi ir radīt svētku un laimes sajūtu ,veicināt vecāku un bērnu drošumspēju, piedāvāt jaukas idejas, kā var līdzdarboties kopā ar savu bērnu, veicinot ne tikai pozitīvo domāšanu, bet arī pozitīvo darbību, pilnveidojot saskarsmes prasmes, stiprinot saikni „vecāki-bērni” .

Darbojoties kopā, meistarklases dalībnieki saņems pozitīvas emocijas. Šis izklaides piedāvājums ir unikāls ar savu vienkāršību, brīvību, pasākuma vadīšanas kvalitāti, jo meistarklašu vadītājai ir kolosāla pieredze strādājot izglītības jomā ar dažāda vecuma bērniem un viņu , viņa ir vairāku strarptautisku semināru un meistarklašu vadītāja, izglītības maģistrs, kam piemīt izcilas organizēšanas, iedvesmošanas, vadīšanas prasmes, ka arī solistes talants. Viņa ir starptautisku vokālistu konkursu uzvarētāja. Piedāvātais pakalpojums garantēti sniegs emocionālo piepildījumu gan vecākiem, gan bērniem.

Cena: 40 EUR no ģimenes (2 pieaugušie un 2 bērni) , katra nākamā persona +7 eiro

Min. ģimeņu skaits: 5

Bērnu dzimšanas dienas

(LV,RU,EN, DE)

Mūsdienu bērnus ir grūti pārsteigt ar nestandarta brīvdienām. Viesu māja „Karina Home” piedāvā mazajiem viesiem iespēju pašiem pagatavot svētku vakariņas: kulinārijas meistarklases bērniem ir interesants un aizraujošs svētku formāts. Pasūtot meistarklasi bērniem viņu dzimšanas dienā, jūs varat atrisināt trīs galvenās problēmas:

Kur svinēt?       Ko ēst?       Kā izklaidēt?

Bērni pavāra vadībā varēs paši pagatavot maltīti, uzklāt galdu un izbaudīt savus kulinārijas šedevrus.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa tālruni +371 26198637

Laimes un labsajūtas stundas

ģimenēm, jautrām kompānijām, līdzīgi domājošām grupām, draudzīgiem kolektīviem utt. (LV,RU,EN, DE)

„ Prieks, kur tu rodies.”

„Veiksmes principi ikdienā” 200 EUR. Ilgums: 2 ha

Šo meisratklašu galvenie mērķi ir radīt svētku un laimes sajūtu. Veicināt ne tikai pozitīvo domāšanu, bet arī pozitīvo darbību. Šis piedāvājums ir unikāls ar savu vienkāršību, brīvību, pasākuma vadīšanas kvalitāti, jo meistarklašu vadītājai piemīt izcilas organizēšanas, iedvesmošanas, vadīšanas prasmes, ka arī solistes talants. Viņa ir vairāku starptautisku vokālistu konkursu laureāte. Piedāvātais pakalpojums garantēti sniegs emocionālo piepildījumu tā saņēmējam.

Sviesta taisīšanas meistarklases pēc senām tradīcijām

120 EUR / Ilgums: 2 ha    (Vasaras sezonā)

Meistarklasē jūs pagatavosiet īstu sviestu izmantojot bioloģisko saldo krējumu, izcepsiet pankūkas, uztaisīsiet arī pikanto sviestiņu, ko varēsiet izbaudīt ar maizīti un tēju.

Piedzīvosiet neaizmirstamas emocijas, uzzināsiet daudz ko interesantu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa tālruni +371 26198637