SPA – masāžas

Aroma masāža

Aromterapijas masāža atvieglo muskuļu sasprindzinājumu, uzlabo asins un limfas cirkulāciju. Pateicoties tradicionālajiem austrumu aromātiem un eļļām, notiek dziļa relaksācija, tiek atjaunota prāta skaidrība, normalizējas enerģijas plūsma visā ķermenī, uzlabojas toksīnu izvadīšana un atjaunojas ādas elastība. Rezultātā tiek aktivizēta visa organisma enerģētiskā sistēma, harmonizēta fiziskā un garīgā labklājība, uzlabota imunitāte un efektivitāte.

Aromterapijas iedarbības noslēpums ir divu dziedināšanas metožu apvienojums, no kuriem katrs ir labs pats par sevi – klasiskā rietumu masāža un aromterapija. Ar aromātisko masāžu tiek nodrošināta ēterisko eļļu ātra iekļūšana limfātiskajā un nervu sistēmā, tiek aktivizēta ķermeņa aizsardzība. Ēteriskās eļļas pozitīvi ietekmē elpošanas un nervu sistēmu, aknas un zarnas.

Masāžas laikā notiek visa ķermeņa relaksācija.

Pēc aromātiskās masāžas jūs jutīsities atsvaidzināts, redzēsiet, kā jūsu ķermenis kļūst jaunāks.

Karsto akmeņu masāža

Akmens masāža, jeb akmens terapija, ir ārstnieciska iedarbība ar siltiem un aukstiem akmeņiem. Masāža ar karstajiem akmeņiem ļauj panākt ļoti dziļu relaksāciju.

Tā ir sena relaksācijas un ārstēšanas metode. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Senās civilizācijas uzskatīja, ka akmeņi ir spēcīgi. Senie romieši un grieķi medicīnā izmantoja karstus akmeņus, indiāņi ticēja arī akmens spēkam.

Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kas pēc vulkāna izvirduma izveidojās no sacietējušās magmas. Akmens, kas dzimis no zemes, slīpēts ar ūdeni, sauli un vēju, ir dabiskas enerģijas avots. Ņemot vērā katra cilvēka individuālo temperatūras sajūtu, akmeņi tiek sasildīti līdz 50 grādiem.

Silto akmeņu enerģija, ko papildina ēterisko eļļu smarža, dod garīgu un fizisku līdzsvaru.

Aroma masāžas procedūra ietver:

 • 60 minūtes
  40€
 • 90 minūtes
  60€

Karsto akmeņu masāžas procedūra ietver:

 • 60 minūtes
  45€
 • 90 minūtes
  65€

KONTRINDIKĀCIJAS:

Забронировать номер