Ko ieraudzīsi ligzdā, tas būs lidojumā!

Konference vecākiem un skolotājiem “Ko ieraudzīsi ligzdā, tas būs lidojumā” pagāja, bet sajūtas ir palikušas, un to ir ļoti daudz.

Konference pulcēja vecākus, pedagogus, kā arī topošos vecākus, tāpēc es jutos daļa no lielas grupas, kas apliecina pašu laimes jēdzienu. Laime. Es esmu daļa no apkārtējiem.

Priecājos, ka beidzot izmēģināju jaunu formātu izglītības, tūrisma un atpūtas jomā. Šāds formāts tūrisma uzņēmējdarbībā sākotnēji tika plānots, veidojot viesu namu Karina Home, proti, trīs ļoti svarīgu jomu Atpūta-Kultūra-Izglītība integrācija.

Paldies Bellevue Park Hotel par iespēju pavadīt šo dienu vienā no brīnišķīgajām viesnīcas konferenču zālēm. Latgales klātbūtne ziedu kompozīciju veidā zāles noformējumā, kas aug Latgales laukos un dārzos, radīja siltuma un komforta gaisotni, priecēja ar savu smaržu, skaistumu un vienkāršību!

Ir neizsakāms prieks, ka konferencē piedalījās jaunieši, kuri nav vecāki un skolotāji, bet sniedza tik dziļas atsauksmes par šo pasākumu, kas mani, kā konferences organizatoru, ved pie domas par šādu pasākumu organizēšanu šai mērķauditorijai.

Konferencē saņēmām daudz emociju no Humānās Pedagoģijas ekspertiem, kā arī no Ata Auzāna muzikālās dāvanas, kas iekaroja ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu viesu sirdis.

Esmu pateicīga Latvijas Humānās pedagoģijas asociācijas vadītājai Irminei Pogrebņakai un Igaunijas Humānās pedagoģijas centra vadītājai par unikālām emocijām piesātināto meistarklašu dziļumu, spēku un gudrību. Paldies pedagoģijas zinātņu kandidātei Marinai Čaikai no Šveices par konferences dalībnieku emocionālo un jaudīgo sveicienu.

Tajā pašā laikā vēlos atzīmēt četru dēlu mātes Svetlanas El Žuni brīnišķīgo sniegumu, kurai izdevās gūt lielus panākumus profesionālajā arēnā, būdama IT tehnoloģiju speciāliste, taču tas nekļuva par šķērsli radīt harmoniskas attiecības ģimenē.

Paldies Svetlanai par atbalstu konferences organizēšanā.

Paldies visiem par atsauksmēm, kas ir pierādījums tam, ka Cilvēkam ir vajadzīgs Cilvēks. Cilvēks alkst pēc mīlestības, sapratnes, dvēseles miera un garīgās izaugsmes, kas padara mūs stiprus, gudrus un stingri stāvošus uz šīs zemes!

 

Konference vecākiem veltīta  starpautiskajai bērnu aizsardzības dienai ar koncertprogrammu.

03.jūnijā | Bellevue Park Hotel Riga

Pieredzējušu vecāku un garīgās izaugsmes pasniedzēju zināšanu apmaiņa, radošā darbnīca.

9:30-18:00 | Atzīti speciālisti no dažādām valstīm

Uzstāsies profesionāļi no Latvijas, Šveices un Igaunijas valstīm.

Koncertprogramma

“Bezgalībā ieklausoties…” Karina Stivriņa un Atis Auzāns.

Konkursi un pārsteiguma un balvas

Divas speciālās balvas no KARINA HOME, katra 250 euro vērtībā, kā arī citas balvas.

Pasākuma valodas
latviešu valoda, krievu valoda, sirds valoda
Sadarbības partneri

Eiropas Humānās un Sociālās Pedagoģijas Fonds, Latvijas Humānās pedagoģijas asociācija, Igaunijas Humānās pedagoģijas asociācija, KARINA HOME.

Mūsu misija – Mierīgas sarunas mājīgā atmosfērā, kas sniegs ieskatu humānās pedagoģijas pamatprincipos.
Notikums, kas palīdzēs iesaistītajiem paplašināt savas dzīves skatījumus, parādīs kā veidot vērtīgas attiecības ar sev tuvajiem.

Vissirsnīgākais pasākums
Tā sniegs iespēju ekspertiem no dažādām valstīm dalīties savā pieredzē un zināšanās par Humānās pedagoģijas pielietojumu dzīvē, tādējādi veicinot izpratni par beznosacījuma mīlestību un izaugsmi ģimenes attiecību veidošanā.

Pieredzējuši speciālisti no dažādām valstīm sniegs vērtīgus padomus, kas klausītājiem var noderēt personīgajā dzīvē. Tādējādi, konference palīdzēs veicināt zināšanu un prasmju pieaugumu gan topošiem vecākiem, gan esošiem vecākiem, kuri sastopas ar citas paaudzes dzīves uztveres atšķirībām.

Visbeidzot apmeklētājiem būs iespēja piedalīties sirsnīgās sarunās un dalīties savā pieredzē, kā arī uzdot jautājumus speciālistiem. Pasākuma organizatori parūpēsies par kafijas pauzēm un koncertprogrammu, kā arī vērtīgu dāvanu izlozēm.

Uzmanību! Biļešu izplatīšanu nodrošina bezrindas.lv serviss. Lai pārietu uz vietni, spiediet pogu “Pirkt biļeti”.

Pasākums būs noderīgs, ja

VĒLATIES UZZINĀT

Par  bērnu audzināšanas izaicinājumiem un ģimenes vērtībām. Dzirdot veiksmes un neveiksmes stāstus no pieredzējušiem speciālistiem no Latvijas, Igaunijas un Šveices.

VĒLATIES IEDVESMOTIES

No pieredzējušiem specialistiem un reālajiem stāstiem, kā caur mīlestību, gudrību un zināšanām veidot ģimenes attiecības. Kā būt laimīgiem vecākiem, kuri spēj savienot ģimenes dzīvi, pašizaugsmi un karjeras sasniegumus.

VAJADZĪGA MOTIVĀCIJA

Izzināt jaunas praktiskas metodes, kā stiprināt ģimenes vērtības un tos veiksmīgi pielietot ikdienā. Sākt darīt to, kas patiesi interesē un sniedz dzīves baudu.

LABI PAVADĪT LAIKU

Sirsnīgas sarunas mājīga atmosfēra un iespēja gūt zināšanas vienuviet. Baudīt koncertprogrammu “Bezgalībā ieklausoties…” un ir iespēja saņemt pārsteiguma balvas.

IEDEDZINĀT

Iegūto zināšanu pielietošana ļaus iededzināt jaunu liesmu savstarpējās attiecībās ģimenē, kas kalpos par veiksmīgas nākotnes garantu.

SATIKT

Pieredzējušus specialistus no Latvijas, Igaunijas un Šveices. Iepazīties un dalīties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. “Katrs no mums ir arī saule, ja sirdī ir vietā smaidam, ko dāvāt citiem.” – Š. Amonašvili.

DALĪBNIEKI

KARINA STIVRIŅA “Veiksmes principi bērnu audzināšanā. Beznosacījuma mīlestības baušļi.” (LV/RU)
Mg.paed, Humānās pedagoģijas Bruņiniece, biedrības “Mācību centrs “Gaisma”” vadītāja, uzņēmēja, iedvesmotāja, starptautisko meistarklašu vadītāja, dziedātāja, vokālo konkursu laureāte, balvas “Jaunais tūrisma pakalpojumu sniedzējs 2022” ieguvēja,Priežmale, Latvija.
SVETLANA EL ŽUNI ‘’Mīlestības un atbalsta ceļš - ģimene, bērni un es.’’ (LV/RU)
Četru dēlu mamma, kurai ir vairāk kā 15 gadu pieredze banku un IT nozares vadītāja amatā; RTU Ekonomikas un vadības zinātnes maģistra grāds; Alberta koledžas padomes locekle, biznesa konsultante; aktīva sociālo projektu dalībniece, folkloras ansambļa “Ļanok” dalībniece, soliste un aktrise; aktīvi piedalās savu bērnu vecāku skolu padomēs.Rīga, Latvija.
MARINA BARAŅUKA “Mātes mīlestības gudrība – veiksmīgas nākotnes garants.” ‘’Dialoga komunikācija starp vecākiem un skolotājiem jeb kā izvairīties no pārpratumiem un konfliktiem’’ (LV/RU)
Igaunijas Humānās pedagoģijas centra vadītāja, pedagogs-konsultants. Humānās pedagoģijas bruņinieks, Zelta goda zīmes “Sirds un Rozes kalps” kavalieris; goda medaļas “Par ieguldījumu izglītības attīstībā” ieguvējs; “Misija Izglītības sfērā” prēmijas laureāts. Grāmatu "Pieskarieties bērniem ar mīlestību" un "Kā gaišais eņģelis uzvar" autors.Tallina, Igaunija.
MARINA ČAYKA ‘’Что важно знать каждому родителю!” (RU)
Šveices Valsts pedagoģijas universitātes pasniedzēja, pedagoģijas zinātņu kandidāte, etiķetes speciālistе. Uzaicināts profesors starpkultūru pedagoģijā un starptautiskās komunikācijas estētikā Šveices Valsts pedagoģijas universitātē, pilsētā Lucernē. Starptautiskās izglītības un konsultāciju skolas Swiss Academy of Education and Consulting radītāja un vadītājа Šveices pilsētā Lucernē, @ese.chayka. Pirmā praktiskā kursa autors Eiropā par starptautisko sporta etiķeti un Fair Play noteikumiem.Lucerna, Šveice.
IRMĪNE POGREBŅAKA ‘’Nākotne ir gaiša, laipna, laimīga dāvana." (LV/RU)
Humānās pedagoģijas Gara varonis, starptautisko meistarklašu vadītāja, Starptautiskās sabiedrisko organizāciju asociācijas "Starptautiskais humānās pedagoģijas centrs" koordinācijas padomes viceprezidents. Rīgas Anniņmuižas vidusskolas latviešu valodas skolotāja, Humānās pedagoģijas centra vadītāja, Rīgas domes apbalvojuma “Zelta pildspalva” par mūža ieguldījumu pedagoģijā.Rīga, Latvija.
ATIS AUZĀNS Muzikālais priekšnesums (LV/RU)
ierakstu studiju " Skaņuraksti"  un SIA "Sound Systems", Sound Systems” viens no  dibinātājiem,  kas nodarbojas ar skaņu ierakstu veidošanu, apskaņošanu, pasākumu rīkošanu.    Dziesmu autors, aranžētājs.Rīga, Latvija.

Tev šeit ir jābūt, jo

Saturs

Tiks rastas atbildes uz daudziem jautājumiem par savstarpējām attiecībām ģimenē. Kā tās veidot, lai ģimenes dzīve nestu laimi, prieku, gandarījumu, lai tajā nebūtu pārmetumu un neapmierinātības. Šajā konferencē viss ir par un ap mīlestību un spēku, ko tā dod.

Pieredzes apmaiņa

Vislielākā vērtība tie ir cilvēki. Mēs nodrošinām apstākļus, lai speciālisti un dalībnieki varētu brīvā atmosfērā komunicēt un mācīties vienam no otra. Jaunu kontaktu dibināšana vienmēr motivē. 

Atmosfēra

Neatkārtojama gaisotne, kurā valdīs mīlestības, labestības un iedvesmas gars, sniegs emocionālo piepildījumu visiem konferences dalībniekiem. Būs daudz skaistu mirkļu, kuri sildīs dvēseli katram konferences dalībniekam.

Līdz pārdošanas biegām palika:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

Biļetes maksa

50
  • Vieta zālē
  • 2 kafijas pauzes
  • Koncertprogramma
  • Pārsteigumi un balvas

LAIKS

DALĪBNIEKS

TĒMA

PROGRAMMA

09:30 - 10:00

Dalībnieku reģistrācija

Iepazīšanās par pasākuma norisi.

10:00 - 10:30

Konferences atklāšana, Karina Stivriņa, Irmīne Pogrebņaka, Atis Auzāns

Organizatoru ievadvārdi, muzikālais priekšnesums.

10:30 - 11:30

Marina Baraņuka

“Mātes mīlestības gudrība – veiksmīgas nākotnes garants.”

Vadošā ideja: Vecāku uzdevums ir ne tikai audzināt savus bērnus un ieaudzināt viņos pareizos priekšstatus par apkārtējo pasauli, bet arī dot viņiem iespēju izvēlēties ceļu, ejot pa kuru viņi veidos savu pieaugušo dzīvi! Tikai tā bērns kļūs par neatņemamu, neatkarīgu personību, kas rotās jebkuru sabiedrību.

11:30 - 12:00

Svetlana El Žuni

‘’Mīlestības un atbalsta ceļš –  ģimene, bērni un es.’’ 

Vadošā ideja: četru bērnu mamma dalīsies personiskos dzīves stāstos kā būt laimīgai sievietei, kas spēj savienot ģimenes dzīvi, pašizaugsmi un karjeras sasniegumus.

12.00 – 12.20

Kafijas pauze

Dalībnieku un organizatoru brīvās sarunas, dalība meistarklasēs.

12.20 – 13.00

Irmīne Pogrebņaka

”Nākotne ir gaiša, laipna, laimīga dāvana.” Vadošā ideja: Mamma un tēti, dodiet  bērniem spārnus un lidojiet kopā ar viņiem, sajūtiet savu spēku, ieklausieties, ieskatieties, veidojiet dzīvi un māciet to saviem bērniem. Nākotne sākas ar mums, nevis ar dienas maiņu!

13.00 – 13.20

Marina Čayka

“Ko ir svarīgi zināt katram vecākam!”

Vadošā ideja : “Mātes sirds ir neizsīkstošs brīnumu avots.” P.J. de Béranger

13.20 - 14.10

Karina Stivriņa

Veiksmes principi bērnu audzināšanā. Beznosacījuma mīlestības baušļi. 

Vadošā ideja : “Cilvēks ar smaida garīgo stāvokli ir Zemes saule. Šādi cilvēki mūs silda, aizsargā un iedvesmo. Mēs uztveram viņus kā burvīgus, laipnus, jūtīgus un tuvus. Katrs no mums ir arī saule, ja sirdī ir vieta smaidam, ko dāvāt citiem.” Šalva Amonašvili

14.10 – 14.30

Kafijas pauze

Dalībnieku un organizatoru brīvās sarunas, dalība meistarklasēs 
14.30 – 15.30​

Marina Baraņuka

‘’Dialoga komunikācija starp vecākiem un skolotājiem jeb kā izvairīties no pārpratumiem un konfliktiem’’

Vadošā ideja: Cik grūti ir uzņemties atbildību par savu rīcību… Cik viegli ir meklēt ārējos cēloņus savām neveiksmēm… Bet, ja gribam kļūt par savas dzīves saimniekiem, tad meklēsim ceļus attīrot savas domas. Tikai tīras domas var būt spēcīgas. 

15.30 - 17.00

Koncertprogramma, Atis Auzāns, Karina Stivriņa

Sirsnīgas dziesmas prātam un sirdij “ Prieks,  kur tu rodies!” 

17.00 – 18.00

Konferences noslēgums

Organizatoru noslēguma ceļa vārdi. Jautājumi, atbildes, atsauksmes.

Забронировать номер